Skip to content

Roelof Vos bij Fiscaal congres ‘Btw – onder druk wordt alles vloeibaar’ – Register Belastingadviseurs.

01 September 2025

Op het Landelijk congres van Register Belastingadviseurs met de pakkende titel ‘BTW – Onder druk wordt alles vloeibaar’ op vrijdag 27 juni 2025 heeft collega Roelof Vos een pleidooi gehouden voor een integrale verleggingsregeling voor de BTW in de EU.

Veel BTW-fraude kan zo worden voorkomen. Eigenlijk ga je dan naar een soort sales tax waar de btw drukt waar die thuishoort, namelijk bij de consument. Het tussen ondernemers btw in rekening brengen zoals we nu doen, is eigenlijk onzinnig.

In het augustusnummer 2025 van het Vakblad van het Register Belastingadviseurs tref je een verslag van zijn inleiding aan.

Gepubliceerd door onze specialist:

R. (Roelof) Vos